समाचार

हिन्दु हुँ भनेर सम्बन्ध स्थापित गरे, गर्भवती भएपछि महिलाले थाहा पाइन् श्रीमान मुस्लिम हुन् र दुई सन्तानका बुवा

हिन्दु हुँ भनेर सम्बन्ध स्थापित गरे, गर्भवती भएपछि महिलाले थाहा पाइन् श्रीमान मुस्लिम हुन् र दुई सन्तानका बुवा

एजेन्सी । एक पुरुषले आफुलाई हिन्दु भनेर युवतीसंग प्रेमको नाटक गरे । उनीसंग सम्बन्ध स्थापित गरे । अनि सम्बन्ध स्थापित गरेको भिडियो सार्वजनिक गरिदिने चेतावनी दिएर धर्म परिवर्तन गराएका छन् । यो घटना भारतको यूपीको बागपतमा भएको हो । ति पुरुष मुस्लिम हुन् र विवाहित समेत हुन् ।

ति महिलाले गर्भवती भएपछि मात्र पुरुष मुस्लिम र विवाहित समेत भएको थाहा पाइन् । गर्भवती भएपछि ति पुरुषले महिलालाई गर्भ फाल्न दवाव दिए । आफु मुस्लिम र विवाहित समेत भएकाले सन्तान नचाहिने उनले बताए । महिलाले उनले भनेको नमाने पछि भिडियो सार्वजनिक गरिदिने चेतावनी दिए । पुरुषले यस्तो चेतावनी दिएपछि अहिले ति महिला प्रहरीकहाँ पुगेकी छन् ।

बागपत जिल्लाको एक सहरमा सम्बन्ध विच्छेदको उजुरी प्रहरीकहाँ पुगेपछि यो घटना सार्वजनिक भएको हो । घटना अनुसन्धान गर्दै जाँदा यस्तो रहस्य खुलेको हो । महिलाका अनुसार उनी निजी अस्पतालकी नर्स हुन्। करीव एक बर्ष पहिले, उनले बरोट कोतवाली क्षेत्रको कोटाना गाउँका एक व्यक्तिलाई भेटिन् । जसले उनको नाम अक्षय भनेर बोलाउँथे।

अक्षयले महिलालाई आफु डाक्टर भनेर परिचय दिएका थिए । साथै उनले आफुलाई कहिले काँही हरियाणवी फिल्महरूमा पनि काम गर्ने बताएका थिए । उसले पहिले नै सम्बन्धविच्छेद गरेको छ र उनीसँग बिहे गर्न चाहन्छ ।

आफ्नो एउटा सन्तान समेत भएका कारण उसलाई आमाको माया चाहिएकाले विवाह गर्न चाहेको बताएका थिए । दुबै सम्बन्ध मा आए र एक हिन्दू जस्तै उहाँ संग मन्दिरमा गएर विवाह समेत गरे ।

महिला गर्भवती भइन्, त्यसपछि उनले व्यक्तिलाई यसबारे जानकारी पाइन् । ति पुरुष विवाहित र दुई सन्तानको बुवा समेत भएको थाहा पाइन् । उसले सम्बन्धविच्छेद गरेको छैन। उनको नाम पनि अक्षय होइन अकरम कुरेशी हो। त्यस पछि ति पुरुषले महिलालाई धर्म परिवर्तन गर्न दवाव दिन थाले । महिलाले नमाने पछि उनलाई ब न्ध क बनाए । धर्म परिवर्तन पनि गराए ।

यति मात्र होइन, महिलासंग सम्बन्धमा हुँदा अकरमले उनका केही भिडियोहरू बनाए जुन अहिलेसम्म उनीसँग छ र उनले उनलाई भाइरल बनाउने चेतावनी दिएका छन् । भिडियो भाइरल बनाउने चेतावनी दिँदै उनले महिलालाई धर्म परिवर्तन गराएका थिए ।

Related Articles

Back to top button