समाचार

१० लाखको लागि किशोर खतिवडालाइ य’तिसम्म ट’चर गरियो, लक्ष्मी ना’ङ्गीइन हेर्नुहोस

काठमाडौँ | नायक किशोर खतिवडा र लक्ष्मी गदालको भिडियोले यति बेला सा’माजिक सजाल तातेको । ३ बर्ष एउटै को’ठा बसेर किसोर खतिवडाले बा’रबार पि’ट्ने समेत गरेको भिडियो सा’र्व’जनिक भइसकेको छ । केहि दिन अघि मिडियामा आएर अब मिल्ने भनेर भिडियो ब’नाइसके पछि पनि झनै बि’वा’द चर्किएको छ ।

बेहुली बनेर लक्ष्मीलाई रो’इ’कराई गरेको भ’द्रकाली मन्दिरमा भेटेका छौ । सबै कुरा बुझ्दा खे’री उनी किशोर रको भनाइ अनु’सार मन्दिर गएकी हुन तर किसोरले नत फोन उ’ठाए न त आए उनी । लक्ष्मीको सिँ’उदो भर्ने सपना अपु’रै र’ह्यो यति मात्र काहा होर पेटमा ब’च्चा हु’र्किदै अ’र्को तिर । सम्मपुर्ण न्या’यलयमा नि’बेदन पे’श गरि सकेको पनि बताएकी छिन् लक्ष्मीले । यसको प’रिणा’ भोली दिनमा हेर्न बाकी नै छ ।

च’लचित्र रावण मार्फत नेपाली रजतपटमा प्रवेश गरेका कलाकार किशोर खतिवडाले दुई द’र्जन बढी चलचित्रमा अ’भिनय गर्दा समाजमा हुने अ’न्याय, अ’त्या’चार, शो’षण, द’मन र महिला हिं’सा वि’रोधी अ’भियन्ताको रूपमा आफूलाई उ’भ्या’एका छन् । अर्थात् उनी ना’यक हुन् । च’लचित्रको प’र्दाभित्र समाजमा नराम्रो काम गरेर अरूलाई दु’ख दिने जो’कोहीलाई खतिवडाले मु’क्का ब’जारेका छन् ।
हेर्नुहोस –

Related Articles

Back to top button