समाचार

गौतमको ला’स कुकुरले टो’क्दै गरेको भेटियो, बि’चरा छोरी रुदै मिडियामा

काठमाडौँ, बिर्तामोडको गाउँले हो’टलका सं’चालक तिलक निरौला मृ’त भे’टिएको तीन दिन नबित्दै बि’र्तामोडमै फेरि अर्का एक व्यक्ति मृ’त फे’ला परेका छन । बे’वारिसे अ’बस्थामा अर्जुनधारा न’गरपालिका-५ मा’तामन्दिरको छेउमा बस्ने गौ’तम परियारको लाश बि’र्तामोडको सुगम पे’ट्रोल पम्प छेउको झा’डीमा आज विहान फे’ला परेको थियो ।

गौतम परियारले राँगा का’टेर मासु बि’क्री गर्दै आएका थिए । अन्तै ह’त्या गरेर लाश सु’गम पे’ट्रोल पम्प अगाडी फ्या’लेको हुनसक्ने आ’शंका गरिएको छ । ला’शबाट ग’न्ध आइरहेको प्र’त्यक्षदर्शीहरुले बताएका छन । ला’श फे’ला परेको खबर विहान ८.३० बजे आएको र घ’टनाका बारेमा अ’नुसन्धान भइरहेको जिल्ला प्रहरी का’र्यालयका प्रवक्ता प्रहरी नायव उ’परीक्षक रा’केश थापाले बताए ।

के’हि दिन अगाडी गाउँले हो’टेलका मालिक नि’रौलाको पनि यस्तै बे’वारिसे अवस्थामा ला’स फे’ला प’रेको थियो । आज गौ’तम परियारको सब फे’ला पारेको ठाउँको रि’पोर्टिङ पछि प’त्रकारको टो’लि उनको घर पुगेको थियो । घरमा पु’ग्दा बि’हे गरेर गएकी छोरी र मृ तककि सा’नी छोरी मिडियामा आएका छन ।

आ’मा र छोरिका ह’रेक श’ब्दले सबैको मन रुवाएको छ । घ’रमा रु’वाबासी नै च’लेको छ । भा’वुक भएकी छोरिले सुरुदेखिको सम्पुर्ण ना’लीबेली रुदै सु’नाएकि छिन । हेर्नुस भिडियो

Related Articles

Back to top button