समाचार

झापामा अर्काको श्रीमती भगाएर ७ दिनमै फिर्ता पुर्याइदिएपछी भयो बबाल, महिला यता न उताको भइन् (भिडियो हेर्नुस्)

काठमाडौ ।

झापाको कमल गाउँपालिकामा भएको घ/टना अचम्म लाग्दो छ । दुई सन्तानकी आमालाई एक युवकले फकाएर लिएर गए । महिलाका श्रीमान वैदेशिक रोजगारीमा थिए । महिनाको करिब एक लाख रुपैया पठाउँथे । तर पुरुषले फकाए भनेर उनी दुई छोराछोरी छोडेर गइन् ।

तर अहिले त्यसरी फकाएर लैजाने पुरुष नै सम्पर्क विहिन भएका छन् । झापाका विष्णु मेघराज ताजपुरीयाले श्रीमान विदेशमा भएकी एक बोधिकालाई फकाएर लिएर गए । बोधिकाको श्रीमान ९ वर्ष देखि विदेशमा थिए । विष्णुले फकाए भनेर बोधिका ११ र ६ वर्षको सन्तान छन् ।

विष्णुले गौरादह स्थित आफ्नो घरमा लगेर भित्र्याए । तर एक हप्ता नबिक्दै उनले पहिलाकै श्रीमानको घरमा लगेर राखिदिए । अर्कासंग गएकी श्रीमती फर्किएर आएपछि पहिलाको श्रीमानका परिवारले राख्न दिएनन् ।

वेहुली बनाएर लगेपछि विष्णुको दाई भाउजु र अरु परिवारले उनको कान भरेर आफु माथि यस्तो अन्याय गरेको बोधिकाको भनाई छ । विष्णु त राम्रै हो मलाई उसले माया गर्छ तर उसको दाई भाई र परिवारको सदस्यले घरवाट निकालेको बताइन् । विष्णुले मानेको थियो, म तिमीलाई माया गर्छु भनेको थियो । मेरो पेटमा बच्चा पनि आएको थियो, उनले भनिन् मलाई अस्पतालमा लगेर औषधी खुवाए ।

Related Articles

Back to top button