समाचार

अ’पह`रणमा परेकी २१ वर्षीय स’म्झना खत्रीको श`व घर नजिकै बा’रीको कु’नामा फे’ला !

काठमाडौँ। गुल्मीको रेसुगां नगरपालिका ३ भाडगाउँकी सम्झना खत्रीको श`व फेला परेको छ । लामो समयदेखि अ`पह`रणमा परेको भनिएकी उनको खोजि था’लिएको थियो । उनको श`व घर नजिकै बारीको कुनामा भेटिएको बताईएको छ । घ`टनाको बारेमा प्रहरीले अ`नुस`न्धान गर्दैछ । गत माघ २९ गते जिल्लाको रेसुङ्गा नगरपालिका ३ भाडगाउँमा २१ वर्षकी सम्झना खत्री बोहोरालाई उनकै घरबाट केही न-चिनेका युवाहरुले बे-पत्ता बनाए । **पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोस**

बुहारी ह-राएको खबर उनकी सासु तोमकला खत्रीले छिमिकीलाई जानकारी गराईन । खो-ज खबर गर्दा कतै पनि नभेटिएपछि घ-टना जिल्ला प्रहरी कार्यालय गु’ल्मीमा पुग्यो । फागनु १ गतेका दिन प्रहरीले सासु र उनका छोरा नेत्रबहादुर खत्रीलाई जिल्ला प्रहरी का’र्यालयमा बो’लायो र बुहारी कसरी बेप-त्ता भईन सोधपुछ ग¥यो । के’ही समय हि-रास-तमा रा’ख्यो घरमा सानो बच्चा भएको भन्दै सासु’लाई प्रहरीले साझ घर पठायो । छो’रालाई हि-रास-तमै राख्यो ।

अर्कोदिन बिहान घर नजिकै खनियाँको रुखमा ४८ बर्षीया तोमकला खत्री झु-ण्डि-एको अबस्थामा मृ-त फेला परिन । घरबाटै बे-पत्ता भएको छोरीको खो-जत-ला-स गरिदिनु प¥र्याे भन्दै सम्झनाको माईती मुसिकोट नगरपालिका वडा नम्वर २ अमराईबाट जिल्ला प्रहरी का’र्यालयमा उ-जुरी दिए । उ-जुरी दुई थरि बन्यो, बे-पत्ता सम्झ’नाका पती नेत्रबहादुर खत्रीले माईतीजनले आ-त्माह-त्या गर्न आफ्नी आमालाई बा-ध्य पारेको भन्दै प्रहरीमा दु-रुसा-हनको मु-द्धा दर्ता गरे । अझै अचम्मको कुरा त आफ्नो छोरी खो-जीदिनु प¥र्यो भन्दै उ-जुरी बाकेर आ’एका सम्झ’नाका बाबु हरिबहादुर बो’हरालाई प्रहरीले प-क्राउ गरि हि-रास-तमा राखेको छ ।

परिस्थिती ज-टिल बन्दै गएको भन्दै नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी नेकपाका प्रचण्ड नेपाल समुहका जिल्ला पार्टी अध्यक्ष सोमनाथ सापकोटा नेताहरु बुद्धि जिसी, हिरा ए.सी. , मुसिकोट ३ का वडाध्यक्ष कर्णबहादुर जिसी बिद्यार्थी नेता श्रीराम महत लगायतले प्रमुख जिल्ला अधिकारी रुद्रादेवि शर्मा र एस.पी. प्रविण कुमार श्रेष्ठलाई घ-टनाको बारेमा ग-हिरो अध्यायन गर्न सुझाए । छोरीको खो-जी पाउँ भन्दै प्रहरी प्रशासन आएका बाबुलाई नै हि-रास-तमा लिनु यो कस्तो अचम्म । के हो यसको र-ह’स्य ? नेताहरुले प्रश्न गरे । *पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोस

 

Related Articles

Back to top button