समाचार

दु:खद खबर : अस्पतालको ला’परबा’हीले सु’त्केरी अनिसाको अ’का’ल्मै ज्या”न ग’यो

यो समाचार को भिडियो अन्तिममा छ ***अनिसाकाे पेटमा र”गत जमेपछि पुन अप्रेसन गर्दा अ”त्यधिक रक्त श्रा”व भएपछि ज्या”न गएकाे आफन्तले बताए । चिकित्सकहरुले रिफर गर्नुको साटो अनिसालाई जिल्ला अस्पताल प्युठानमै ठिक हुने भन्दै अस्पतालमा रा”ख्दै आएको अा”फन्तकाे भनाईछ।सु”त्केरी अनिसाकाे अन्तिम अबस्था अाउदा अस्पतालले अाज बिहान तीन बजे रिफर दिएकाे थियाे ।रिफर दिएकाे एक घ”न्टामै प्युठानबाट बुटवल लैजाने क्रममा दाङकाे भालुवाङमा सु”त्केरी अनिसाकाे नि”धन भएकाे हाे। नवजात शिशु भने सकुशल छन।। “((शोकाकुल परिवारजनम ईश्वरले धैर्यधारण गर्न सक्ने क्षेमता प्रधान गरुन् र दोषीलाई कडा भन्दा कडा कारबाही होस! हार्दिक भावपुर्ण श्रदाञ्जली अनिसा(कमला) सुदुर समाज”))थप अन्य भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोस्””****यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला

Related Articles

Back to top button