समाचार

काका भन्दै घरमा आउने किशोरीलाई श्रीमानले ग र्भ वती बनाए, आफै काम गर्ने हस्पिटलमा बच्चा जन्मिएपछि खुल्यो रहस्य (भिडियो हेर्नुस्)

काठमाडौ । यो युवती काका काकी भन्दै घरमा आउँथिन उनी युवती आफ्नो श्रीमानको कान्छी श्रीमती हो भन्ने थाहा पाउँदा महिला छाँ गा वाट ख से जस्तो भएकी छन् । अहिले उनै युवतीले आफ्नो श्रीमानको सन्तानलाई जन्म पनि दिएकी छन् । ति युवती श्रीमानको उमेर भन्दा निकै सानो उमेर छ । सुरुमा पहिला घरमै काका काकी भन्दै आउँथिन् । त्यसैले उनले शंका नै गरिनन् ।

छोरीले भने पहिला भने शंका गरेको पनि थिइन् । तर छोरीले आमालाई केही भनिनन् । छोरीले ति युवतीलाई तपाई किन मेरो ड्याडी भएको बेलामा मात्र किन आउनुहुन्छ ? म ममीलाई भन्दिन्छु भनेर छोरीले उसलाई भनेकी रहिछ, महिलाले भनिन् । अहिले ति महिला काम गर्ने शिक्षण अस्पताल महाराजगंजमा ति युवतीले बच्चा जन्माएकी छन् ।

श्रीमानलाई यस बारेमा प्रश्न गर्दा तँ जहाँ गएर उ जु री दिएपनि दे, तर त्यसको प्रमाण नभएपछि मलाई केही गर्न सक्दिनस् भनेर आफुलाई श्रीमानले चेतावनी दिएको बताइन् । चार वर्ष देखि श्रीमानसंग सम्बन्ध विग्रिएको थियो । १४ वर्षको किशोरी अवस्थामै रहेको बेलामा ति युवतीसंग श्रीमान नजिक भएका थिए । तर अहिले चार वर्ष पछि उही किशोरीसंग विवाह गरेर सन्तान पनि जन्माएको आफुले थाहा पाएको बताइन् ।

ति किशोरीलाई छोराछोरी पनि छ भन्ने थहा हुँदाहुँदै दोस्रो श्रीमती बनेर आइन् । अहिले माइती र घर कसैले पनि सहयोग नगर्दा दुई छोराछोरी र आफ्नो ज्यान कसरी पाल्ने भन्ने चिन्ता छ । बुवाले ४ वर्ष देखि नै हेर्न छोडेपछि छोराछोरीको पढाइ पनि विग्रिएको छ । घरमा सासु ससुराले पनि घरवाट निकाल्न खोजे पछि सहारा बिहिन भएकी महिला मिडियाको सहारामा आएकी हुन् । उनले आफ्ना छोराछोरीको भविष्य हेरिदिनुपर्ने माग गरेकी छन् । १३ र ११ वर्षका छोराछोरीको भविष्यको चिन्ता उनलाई छ ।

Related Articles

Back to top button