समाचार

माइतीले दिएको सुन बेचेर श्रीमान विदेश जानुभयो, म श्रीमानलाइ नसोधी ५० हजार दिएर हिरोनी बन्न खोज्दा ठगीए भन्दै रुदै आइन यी युवती मिडियामा (भिडियोसहित)

रिता श्रेष्ठ जस्लाई एउटा म्युजिक भिडियोमा लिड रोल दिन्छु भन्दै उनीबाट रु ५० हजार लिएर डाईरेक्टरले ठगेका रहेछन् । जब उनले आफुले ५० हजार तिरेर पनि उक्त म्यूजिक भिडियोमा कुनै भूमिका नै पाईनन् तब मात्रै उनले आफु ठगीएको कुरा थाहा पाएकी रहिछन् ।

यो कुरा उनले थाहा पाएपछि रुँदै आफुलाई डाईरेक्टर समिर थोकरले ठगेको भन्ने आरोप लगाएकी छन् । उनले लगाएको आरोपप्रति डाईरेक्टर थोकरको पनि भनाई बाहीरिएको छ ।

डाईरेक्टर थोकरले आफुले कुनै रिता श्रेष्ठ भन्नेलाई नठगेको बताएका छन् । उनको भनाई अनुसार रितालाई आफुसंग भेटाई दिनकोलागी आफैले वर्षौंदेखि चिनेको निशान बिसीले लिएर आएको बताएका छन् ।

यो विषयमा स्पष्टिकरण दिंदै डाईरेक्टर थोकरले एक दिन आफुलाई निशानले नै कुनै गीत छ भने आफुले खेल्ने र गतिकालागी लगानीकर्ता आफुले नै भेटेको कुरा गरेको बताए । डाईरेक्टर थोकरले आफुले निशानकै माध्यमबाट रितालाई सूटिंगको एकदिन अघि र सूटिंगकै दिन बाहेक नभेटेको पनि बताए ।

उनको भनाई अनुसार आफुले रितासंग कुनै पनि प्रकारको पैसाको लेनदेन सम्म नगरेको पनि बताएका छन् । रिताबाट आफुले जम्मा १० हजार लिएको बताउँदै उक्त रकम पनि निशानले नै उपलब्ध गराई दिएको उनी भन्छन् । उत रिताले आफुबाट ५० हजार रुपैया डाइरेक्टर थोकरले नै लगेको भन्दै आफुलाई ठगी गरेको आरोप लगाएकी छन् ।

मोडेल हुन चाहेकी रिताको भनाई र रिता मोडेल बनाउँछु भन्दै पैसा खाएको आरोप लागेका थोकर यी दुवैको कुरा बाझि रहेको बेला थोकले यसरी आफ्ना कुरा राखेका छन् । भिडियोसहित

Related Articles

Back to top button